Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce. David Icke w Polsce – 27 października 2018 Wrocław, info:http://davidickewpolsce.pl/ Wspaniali widzowie NTV, Nasz projekt utrzymuje się z…

source

25 COMMENTS

 1. Witam serdecznie, Chciałam się zapytać co pani tutaj robi w tej niezależnej telewizji. Myślałam że jest to źródło alternatywnych informacji a nie wiedza jak z mediów głównego ścieku. Pani Agnieszko trzeba się zastanowić do którego teamu pani sama należy? Nie trzeba być teoretykiem spiskowym żeby widzieć że świat jest zbudowany na jednym wielkim kłamstwie. To kłamstwo jest powoli odkrywane. Każdy z nas może i odkrywać. Jaka jest pani rola w tym wszystkim? Chce pani za mącić w głowie tym co szukają prawdy?

 2. Oj za bardzo opiniotwórczy ten materiał. Skoro przedstawiamy temat to warto go przedstawiać rzetelnie i dopiero na końcu dodać własny komentarz, a nie natychmiast sobie tłumaczyć fakty po swojemu i snuć domysły ? Gdzie tu niezależność i rzetelność ? Trochę się ostatnio poziom NTV zwraca ku "nawracaniu" na drogę myślenia prowadzących…

 3. Kobieto nie ściemniaj Dawid Icke ma rację, może nie wszystko można wytłumaczyć w taki sposób jaki to przedstawia ale większość co mówi to racja. Może to Pani nie pasuje,bo tkwi Pani po uszy w systemie. Jeżeli chodzi o reptylie, to co powie Pani o ich wizerunkach na tabliczkach mezopotamskich konkretnie sumeryjskich? I o naszej nie gadziej umysłowości ale części naszego mózgu tzn mamy pierwiastek po naszych drugich kreatorach. Następnie szkoły rzeczywiście podstępnie piorą mózgi naszym dzieciom i nie może Pani temu zaprzeczyć. Nie będę wyliczała ich podstępnej Rockeffelerowskiej działalności ale szkoła nie uczy już myśleć samodzielnie poprzez wprowadzenie wszechobecnych testów, jest wylęgarnią bezmyślnych i bezwolnych zhybrydyzowanych i na pół zautomatyzowanych armii niewolników. Oczywiście o wyrugowaniu z planu nauczania historii nie trzeba wspominać. A stare przysłowie mówi ,kto nie zna historii zmuszony jest ją powtarzać.

 4. Kwiatuszek dla Pani:

  @——->>>>>>>>>>>>>>>>————————————

  I dziękuję za piękny uśmiech.
  Życzę żeby jak najczęściej gościł na Pani twarzy.
  Całuję rączki.

 5. W ostatnim czasie slychac wielu medrcow , ironizujacych z czyichs rad na temat sposobow przeciwstawienia sie obecnym zagrozeniom ludzkosci,przyczym sami nie podaja zadnych rozwiazan. Wiele teraz zalezy od tego by wygrywac wojne informacyjna,a wtym programie raczej takich intencji nie widac. Przegralismy wojne informacyjna jak wystapilismy z komuny i poddalismy sie zgubnym reformom. Przegralismy wojne informacyjna, w wiedzy na temat tego jacy ludzie nami rzadza. Ostatnim etape tego przegrywania,bedzie juz jawna okupacja zydowska,oficjalnie ogloszona na 100 lecie niepodleglosci.

 6. Mysle ze złu starac sie nadawac takie czy inne imie jest malo wazne . Głowna cecha zła , jest pasoźytnicze podejscie do egzystencji na ziemi. Biała rasa juz ma tak dalece skonsumowane wszystkie wartosci swego czlowieczenstwa(genetyczne i fizyczne),ze w nie dlugim czasie musi stracic swa dominujaca role na swiecie (yt islamizacja swiata). A ostatnio widac ze staramy sie jeszcze przyspieszyc te procesy wojna. Wiec zasilanie energi pasozytniczych,jest tak dalece zaawansowane,ze w efekcie moze zginie one sama,bez mozliwosci pasozytowania na czyms.

 7. Brawo za temat

  PRZED TYM CHRONI SWIAT ROSJA:

  "Nowy Porządek barbarzyńców

  Wszystko zaczyna się sprawdzać. Oto co niektórzy mieli przywilej usłyszeć z ust jednego z „oświeconych” – w 1969 roku:

  Transkrypcja wspomnień (taśmy 1-3) dr Lawrence Dunegan’a (1989) z przemówienia dr Richarda Day’a, wygłoszonego na spotkaniu ze studentami i specjalistami ochrony zdrowia, przeznaczonymi na liderów w zakresie medycyny 20.03.1969, w Towarzystwie Pediatrycznym Pittsburga. Dr Day – (1905-1989) prof. Pediatrii, Mt. Sinai Medical School, Nowy Jork. Należał do elitarnej grupy rządzącej światem zachodnim, w celu ustanowienia Dyktatury Światowej, znanej pod nazwami: Tyranii Globalnej i Nowego Porządku Świata, składających się z części świeckiej i religijnej. Przyszła rzeczywistość, którą Ci, którzy rozumieją te sprawę, nazywają Totalitarnym Światowym Imperium Lucyfera.
  Nagrania dokonano w 1989 r. Fragmenty wypowiedzi dr Day’a i komentarze dr Dunegan’a:
  „Planujemy wejść w 21 wiek na pełnym biegu. Wszystko ustalone i nikt nie może nas powstrzymać… Niektórzy z was myślą, że mówię o komunizmie. Tymczasem mówię o czymś większym od komunizmu!”
  „Ludzie będą musieli przyzwyczaić się do zmian, tak, że będą spodziewać się zmian. Nic nie będzie stałe.”
  „Ludzie są zbyt łatwowierni. Nie zadają właściwych pytań”. Czasami zbytnią łatwowierność przyrównywano do naiwności. Ale czasami… kiedy mówił „ludzie nie zadają właściwych pytań”, brzmiało to jakby miał żal, jakby źle się czuł z powodu swojej roli, może chciał, by ludzie sprzeciwiali się temu, a nie wierzyli tak łatwo.

  Prawdziwe cele

  Wszystko służy dwóm celom. Pierwszy – ostentacyjny, który sprawi, że ludzie wszystko zaakceptują i drugi – prawdziwy cel, który ma przybliżyć ustanowienie nowego systemu… „Nie ma innej drogi”. Wydawało mi się wtedy, że jego słowa wyrażają przeprosiny, szczególnie kiedy opisywał niektóre szczególnie przykre zmiany, jak np. promowanie narkomanii.

  Kontrola populacji

  Był bardzo aktywnym członkiem grupy ds. kontroli populacji. Powiedział, że populacja rośnie zbyt szybko. Liczba osób w danym czasie na planecie musi być ograniczona lub zabraknie miejsca do życia. Przerośniemy zaopatrzenie w żywność i zbyt zanieczyścimy świat odpadami.

  Pozwolenie na posiadanie dzieci

  Ludzie nie będą mogli mieć dzieci tylko dlatego, że chcą, lub dlatego, że są nieostrożni. Większość rodzin będzie ograniczona do dwojga dzieci. Niektóre osoby będą mogły być tylko jedno i wybitne osoby lub osoba, mogą być wybrane by mieć troje. Ale większość ludzi będzie mogła mieć tylko dwoje dzieci. To dlatego, że zerowy wzrost populacji to 2,1 dziecka na rodzinę. Więc co dziesiąta rodzina będzie mogła mieć przywilej trzeciego dziecka. Dla mnie do tej pory pojęcie “kontroli populacji” łączyła się przede wszystkim z ograniczeniem liczby dzieci mających się urodzić. Ale uwaga, o tym, co ludzie mają “pozwolone”, a następnie, co nastąpiło, czyni ją zupełnie jasną, że kiedy usłyszysz “kontrolę populacji”, oznacza to więcej niż tylko kontrolę urodzeń. Oznacza to kontrolę nad każdym przedsięwzięciem całej ludności świata; znacznie szersze znaczenie tego pojęcia niż kiedykolwiek myślałem przed wysłuchaniem tego. Kiedy słyszysz i wracasz z powrotem do niektórych z tych rzeczy, zaczynasz rozpoznawać jak jeden aspekt ściśle wiąże się z innymi aspektami w zakresie kontrolowania ludzkich poczynań."

  Jest tego dużo więcej. To tylko ułamek.

 8. A może p. Agnieszko warto wrócić pokazać informacje jakie udzielił nam Max Spiers. Chociażby po to, żeby uczcić jego pamięć.


  On szerzej pokazywała co się dzieje w tzw. kosmosie niż pan Icke . Może pani pozbierać informacje i się na ich temat wypowiedzieć skoro pani chce być dziennikarką ujawniającą prawdę. Jest trochę informacji na ten temat.

 9. Ja zachęcam do obejrzenia innych filmów i zamieszczam tu linki. Panią pani Agnieszko również i do wypowiedzenia się na ich temat w następnym pani programie.
  Tu jest mowa O SERCU, NASZYM SERCU I JAKĄ MA ONO SIŁĘ .
  DLACZEGO iCKE MA BRAK MÓWIENIA O TYM? czyżby TAK WSZYSTKOWIEDZĄCY CZŁOWIEK MIAŁ BRAK WIEDZY O NASZYCH SERCACH I NASZYCH UCZUCIACH CHOCIAŻBY TAKICH JAK GODNOŚĆ. Jak już ludzie zainwestowali swoje zaufanie do niego to ze skromnego faceta jakim był w pierwszych swoich wystąpieniach i także w telewizji publicznej tera wyłonił się arystokrata. Mało osób zainwestowało by swoje zaufanie w tego pana gdyby wiedziało, że to arystokrata czyli tzw. nadludzie rządzący światem. Myślę, że tylko pierwsze jego wykłady mają w sobie dużo prawdy. Reszta to manipulacja naszymi istotami. Jak widać skuteczna bo i p. pani Agnieszko na nią się załapała.

 10. No cóż. moda również rządzi światem. Jego kariera zaczęła się od telewizji ale tam zaczynał od Gadzinowatych, że istnieją. Jakaś dziwna zmiana w tym panu nastąpiła. Kocha Rosję? A co on w tym kraju zwanym Rosja tak kocha. Ural, a może Kreml, a może Syberię, itd. TEN PAN MYLI POJĘCIA KRAJ ZWANY TAKŻE PAŃSTWEM Z LUDŹMI JAKIE ŻYJĄ W TYM KRAJU. Zresztą jak i pani również p. Agnieszko. Kraj=państwo, to tylko kawałek Ziemi ogrodzony tzw. granicami. Natomiast oboje zapomnieliście o człowieku, o ludziach mieszkając na tych ziemiach. Brak w tym co mówi ten znany i modny pisarz. Zajmuje się psychologią? Ciekawe samouk psycholog. Od faceta, który został wyśmiany w pierwszych wystąpieniach w TV do faceta od wszystkiego. Oczywiście myśl jest najważniejsza. Kolejny facet, który na piedestał stawia umysł a zapomniał o drugiej części a właściwie o centrum energetycznego jakim jest serce. Kolejny facet, który zapomniał o tym, że człowiek to więcej niż umysł. Kleiny facet służący temu co głosi, że jest zła. Pod pozorem dobra czym zło. Czy to co pani według pani filozofia i oznacza, że on wypiera się tzw. tego co przed laty głosił. A to pan Icke teraz doszedł do wiedzy, że to co głosił o reptylianach to jego wsteczna pamieć o dinozaurach. Ciekawą pani udzieliła tu informację. JEST TO ARYSTOKRATA ANGIELSKI. Ten pan jeszcze bardziej zamyka umysły ludzkie. Służy dobru ale arystokracji. Ego ofiary, no cóż, zwolnili mnie z pracy to powinnam się cieszyć bo to ja sobie wykreowałam=stworzyłam to zwolnienie. Najlepiej niech ten pan wejdzie do klatki lwów i pozbędzie się strachu. Ten pan chce żeby poddać się tzw. ego. Jak on taki sprawiedliwy to niech ten swój majątek odda bezdomnym. Znana manipulacja jaką zastosował pan arystokrata. Najpierw zdobył zaufanie mówiąc prawdę o reptylianach a zataił, to że jest arystokratą. Teraz manipuluje ludźmi. Mówienie o wszystkim to mówienie o niczym. No cóż, religia i pan Icke walczą z sobą. Dokładnie na tych samych zasadach co Rosja z Anglią. I jedni i drudzy stoją po tej samej stronie barykady. Przeciwko ludzkości.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here