EXPERIMENT – Trzeci element uproszczonego PMH Leedskalnina – trzyma się dzięki darmowej energii

EXPERIMENT: Jeśli na złączone już dwa elementy uproszczonego PMH Leedskalnina położymy przewód i nałożymy trzeci element, to po impulsie z akumulatora w tym przewodzie, drugi i trzeci element się trwale złączą, a pierwszy i trzeci element się rozłączą.
Aby te kawałki stali miały rowek na kabelek i ściana z tym rowkiem musi być dokładnie płaska (obrobiona dokładnie na magnesówce).
Pewnie żadna gra ani jej gadżety nie dadzą takich możliwości darmowej energii, bo PMH znaczy Perpetual Motion Holder (tak nazwał to Ed Leedskalnin), a to znaczyt Perpetum Mobile Trzymacz. Czyli sama darmowa energia i Free Energy (Freie Energie) – coś jak Perppetum Mobile, bo PMH tzn: Perpetual Motion Holder inaczej TPU (kołowa moc urządzenia). Jednak fizyka prawdziwa jest żywa i nowoczesna, aż prawie niemożliwa.
Dlatego właśnie Edward Leedskalnin wykorzystał te zjawiska do zbudowania własnoręcznie CORAL CASTLE (Koralowy Zamek) w Filadelfii w USA – układał skały ważące po 35 ton.
Nawet magnes neodymowy nie trzyma tak mocno, jak PMH Leedskalnina.
Takich efektów nawet nie mają gadżety do gier online. Czyli ciekawe rzeczy te B+R na nowoczesne efekty fizyki nowoczesnej.

source

(Visited 1 times, 1 visits today)

You might be interested in

Leave a Reply

%d bloggers like this: