Główny powód dlaczego musisz uwierzyć w UFO – LEKTOR PL ஜ۩۞۩ஜ ▷ NWO – NOWY PORZĄDEK ŚWIATA ◅ ஜ۩۞۩ஜ ☻◈☻◈☻◈☻◈☻◈☻◈☻◈☻◈☻☻◈☻◈☻◈☻…

source

26 COMMENTS

 1. ile mozna w kolko to samo ogladac?????? kilka filmikow wklejonych zlozonych w jedno!!!!!!!!!!!!!!! albo rok 1947 albo 196???? ktory amerykanie w kosmos na ksiezyc wyslali czlow……..??? kogo???boziuuuu mamy rok 2017 i co ??? na ksiezyc nikt nie lata mowia o Marsie ajjjj parodia jakas:P hahahahahha
  Czlowiek sie nuzi szuka cos i klika :P:) ilez mozna ogladac to w kolko:) porazka
  powodzenia:) ogladajacym 🙂 wczesniej w totka trafie niz ufo zobacze hehehehhe pozdro:)

 2. Moim zdaniem teoria jakoby UFO pochodziło z innych planet, jest błędna. Wielu badaczy, jak choćby Jan Pająk, zdaje się potwierdzać istnienie UFO wewnątrz Ziemi. Nazistowskie służby Hitlera i Himmlera dobrze wiedziały, skąd pochodzi UFO. Wysyłały liczne ekspedycje, między innymi do Tybetu w celu pozyskania wiedzy gdzie mogą się znajdować wejścia do Agharty. Hitler chciał pozyskać zaawansowaną technologię, jaką posiada ten prastary, ukryty lud. Zamiast tak popularnych ETI mamy Interterran – jak nazwał Ich Robin Cook w jednej ze swych powieści „Uprowadzenie”, ciekawie opisał ich również Edward Bulwer-Lytton w „The Coming Race”. UFO najczęściej jest właśnie widywane, jak wylatuje z dużych zbiorników wodnych lub jaskiń, co zdawałoby się potwierdzać teorię o Interterranach. Kolejną ciekawą teorią jest również zbieżność mitów i legend o tak zwanych Aes sídhe, Nieuchwytnych Małych Ludziach z UFO, którzy według wielu starożytnych mitów i legend bytują pod powierzchnią ziemi. Aes sídhe i UFO łączy między innymi wygląd, są to istoty wielkości dziecka o bardzo starych twarzach i dużych, czarnych oczach (Ariel School UFO Sighting in Ruwa, Zimbabwe – September 1994). Kolejną cechą wspólną Aes sídhe i UFO jest uprowadzanie ludzi, odnotowano bardzo dużo takich przypadków. Takich podobieństw jest bardzo wiele. Jest to oczywiście kolejna teoria, jednak moim zdaniem bardziej prawdopodobna niż pochodzenie Obcych z Kosmosu. Ta podziemna cywilizacja jest wyżej rozwinięta technicznie od naszej, to właśnie stamtąd przybywają do nas ich maszyny latające, które nazywamy UFO. Gdyby to byli Kosmici, to Ich statki nie pojawiałyby się tak często. Logiczne więc jest, że miejsce, skąd przybywają, nie znajduje się w Kosmosie, ale gdzieś obok nas. Oczywiste jest również, że dobrze chronią miejsce, skąd przybywają. O podziemnym świecie zaludnionym przed milionami lat wiemy bardzo niewiele, całkiem możliwe, że służby specjalne wielu krajów wiedzą o nim i utrzymując tę wiedzę w tajemnicy przed opinią publiczną.

 3. niektórzy uważają że UFO nie istnieje podajcie argumenty . Bo naprzykład jak wytłumaczycie piramidy jest to nie mozeliwe żeby ludzie siłą mięśni wnieśli tysiące 2 tonowych klocków . Po prostu logika. Obcy się pojawiają od czasu sumerów i pomagali ludzkości .

 4. tylko ograniczony człowiek może sądzić że w śród milionów planet i galaktyk tylko ZIEMIA posiada inteligencję
  w instytucjach które zajmują się tym tematem wiedzą doskonale o wszystkim
  tylko ,,CZEMU NIE INFORMUJĄ SPOŁECZEŃSTWA !!!'' , panika ? strach przed niewiadomą ? zbyt niska inteligencja ziemian ?

 5. o testach dna ,c zesc kaczuis zrobiles sie nad czlowiekiem a ten wirus
  bakteria cholery
  i ak wszystkie inne chyba ze biore szybciej do miesionca jest
  ulecczalne i nosicielstwo oprucz hif kaczus hif w rencie cztery
  tysionce a pomodle sie by nie przyjol oni zle im odczytali tej paze test
  i tyle i twoi glomby a oni biora lek na chif tu jak koplwiek
  stwierdzili to tylko holery odpornosc nie tylko infekcje a ona mja po
  miesioncu a on ma juz chyba dwadziescia lT GO ALE MANIA JEST SILNIEJSZA I
  ZMYSLNIE,,jestem ojcem cweli zaduw
  ziemi i w zarcie popieluszkowym co ob i cola co w nuce kobiety klamiom i
  mezowi jak sie znaja choc troche i umiom czytac czyli jak sie komurka
  dzieli to dna dzieli sie na dwa a plemnik na cztery co pisze czyli jedno
  dna dzieli sie na cztery u mnie i kobiety czyli moze byc wnuczkiem a
  dziadkowie tego dna nie maja a co pionty meszczyzna moze byc moim ojcem
  to oczywiste i idzie odejscie z potwierdzenia ojcowca i tu za kazde
  potwierdzenie niewaznsci testuw zycze se cztery miliony i bym najwyzej
  kierowal badaniem,a i aborcje na czterdziesto latce mozna przeprowadzic
  jak daln i uposledzona jak chce grzeszek czynic bo juz nie jest
  najwyzej osobom blondzacom do czego kazdy ma prawo i sie lubienia tu
  rodzina o tym decyduje a nie zad,

 6. Uwielbiam takie "tfory" to mnie uświadamia jak nadal tępym gatunkiem
  jesteśmy… Płaska ziemia, ziemia pusta wewnątrz itp gnioty.. Są
  zjawiska które wraz z znajomymi widzieliśmy bez wyjaśnienia. Ale jeśli
  istnieje "ufo" to ziemia jest tak tępym zadupiem galaktyki, że marne
  szanse na ich odwiedziny..

 7. Czysto teoretycznie braliście pod uwagę taką możliwość, że UFO istnieje ale oni ukrywają z innych powodów niż zysk czy jakieś tajemnice? Np. Po to, żeby nas chronić? Nie mówię, że tak jest, ale ktoś to wgl rozkminiał?

 8. Nikt  nie wie w jaki sposób powstał człowiek na ziemi …. ja mam taką teorię…… poprzez klonowanie powstali pierwsi ludzie, dzięki obcej cywilizacji  i pozostawieni  przez tą  obcą cywilizację na tej ziemi….. możliwe ? Otóż obca cywilizacja zostawiając człowieka na ziemi robi doświadczenie w jaki sposób  rozwinie się ludzka kolonia  . Obcy są biernymi obserwatorami naszego rozwoju poprzez bardzo długi okres ,bo może to być nawet i 4 tys. lat  Czasem zaglądają i sprawdzają w jakim stopniu jesteśmy zaawansowani  technicznie i w jakim stopniu  zaawansowani   do samo destrukcji…to takie doświadczenie na klonie ludzkim …potem gdy przeludnimy ziemię  to wywołają kataklizm tego typu jak potop albo zmrożenie, ewentualnie ruchy tektoniczne , chorobami cywilizacyjnym nie da  rady nas wykończyć .. będzie po cywilizacji ..zachowają się ludzkie  jednostki ,które będą podtrzymywać kult Boga ,który wymierzył karę za bla bla bla  Doświadczenie będzie trwać dalej ….

 9. Co, uciekasz od odpowiedzi? Glosisz z pycha , ze Bog nie istnieje. Udowodnij zatem swa teze. Wykaz racje nieistnienia Boga. Zapraszam, odwagi, wysil swe wladze umyslowe…Czekam na odpowiedz racjonalna i logiczna, bez zadnej ideologii.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here