Wystąpienie Marka Passio na 4 konferencji Free Your Mind pod pełnym tytułem “Nieświęta kobiecość, “nowy feminizm” i tajny plany satanistycznej epi-eugeniki” – cz. 1 – napisy pl.

source

29 COMMENTS

 1. 13 minuta a człowiek jeszcze nie przystąpił do rzeczy, czy to są kpiny czy przemowa do baranów? zastrzeżenia do zastrzeżeń do zastrzeżeń….to co jest od 14 minuty powinno być na początku krótko sformułowane a potem uzasadnione , na głowie postawiony jest zatem cały wykład, co do treści krótko: manipulacja, mało treści dużo słów usypianie umysłu

 2. kompletnie się Panie ?Karol nie zgadzam z Twoimi wypocinami Ten człowiek 2/3 ma wiele racji I dzięki za mechanizmy co przedstawił Satanizm jest brudem Anty miłością i musi tworzyć świat wynaturzony zwierzęcy A Lucyferianie tym bardziej…

 3. Od 52 minuty trafiło we mnie jak grom,chodzi o związki damsko-męskie. Już jakiś czas temu zauważyłem że coś jest nie tak. nie znałem gościa ale dobrze mówi a myślałem że to ja jestem jakiś dziwny.

 4. Dziękuję bardzo osobom zaangażowanym w tłumaczenie tak cennych materiałów. Jesteście na wagę złota, wyrazy szacunku i wielkie słowa podziękowania za waszą pracę.

 5. Moja "droga" do postaci Marka Passio wiodła przez meandry internetu w poszukiwaniu REMEDIUM na… sekciarską chorobę mojego syna… Przez ostatnie lata kontakt z nim stawał się wciąż trudniejszy. Kiedy zaczął stosować w domu "własną dietę" metody przyrządzania posiłków (wolne np od… kuchenki mikrofalowej) kiedy zaczął indoktrynować otoczenie w paroksyzmach hipomanii i przerażać w stanach depresji – zacząłem podejrzewać CHAD (dwubiegunową afektywną…) Kiedy jednak trafiłem TU – zrozumiałem na co on cierpi…
  Słuchając monologu człowieka nazywającego się Mark PASSIO usłyszałem jak by "żywcem" swojego syna…. Niemal każde słowo "analizy" tej BEZDURY jaką przeprowadza PASSIO – powtarza często moje dziecko. Jest więc na etapie "równowagi" pomiędzy półkolami… A ja (podobno) nie rozumiem "alegorii" Powinienem również postarać się "przebudzić" bo tylko "wyjście z Matrixa może mnie ocalić" Wszędzie wokół kryją się "agenci systemu" śledzą go i kontrolują jego wpisy na FB… Dlatego, często zmienia loginy… Czasem jest tak zmęczony i zdołowany "prześladowaniami" że nie może wstać z łóżka. Stosuje więc różne "tricki" od diety poczynając, poprzez intensywny sport, "ładowanie się od słońca" doświetlanie w nocy kolorem "równowagi" (zielonym) i wiele innych – by osiągnąć doskonałość i zwyciężyć "Smitha"
  Interesuje się wolnomularstwem i kabałą próbując wspiąć się na "wyższy poziom poznania"… Kiedy ostatnio w czasie grypy dopadła go gorączka (blisko 40) majaczył i czułem jego potworny lęk. Usłyszałem pytanie "dlaczego oni chcą mnie zabić"

  Ponieważ jest b zajęty zawodowo – "nie ma czasu zbudowanie genaratora MAGRAVA" (kolejna utopia i bzdura i również ma swoich zażartych wyznawców)

  Na końcu filmu – Passio, którego podejrzewałem cały czas raczej o satanizm otwiera nam oczy na NEO i okazuje się, że jest on w istocie "mesjaszem" a światło krzyża jak również jego ujęcie w ostatnim kadrze filmu jest "ostatecznym dowodem jego posłannictwa"

  Sam jestem obecnie na etapie odrzucenia wszelkich religii. Uważam je za środek zniewolenia ludzi przez kasty kapłańskie zawsze w istocie związane z władzą, (w systemach totalitarnych to władza staje się taką kastą kapłańską poprzez kult jednostki jak Hitler, Lenin, Stalin, Mao) lub wręcz sama staje na czele kościoła – jak np Faraonowie… Dwuwładza – rząd dusz – jak np w chrześcijaństwie czy w judaizmie – to kompromis władzy świeckiej i kościelnej. Ale chodzi o to samo o władzę nad jednostką.

  Jednostkę łatwo kupić i zawładnąć jej umysłem retoryką im bardziej sprytny jest mówca – tym większy efekt
  – vide ostatnie wybory w USA…

  Sekty religijne również są zalążkiem takiej władzy. Pamiętajmy, że początki chrześcijaństwa to również… sekta…

  Każda religia dąży do tego samego – najpierw do zniewolenia – później do władzy. Pan Passio jest przykładem powstania nowej sekty. Jej kolejną (apokryficzną) ewangelią, jest MATRIX, zaś on PASSIO pozuje na proroka, NEO to wg niego prawdziwy mesjasz – taki Chrystus NWO.

  Popełniam ten wpis w desperacji a jednocześnie z nadzieją. W desperacji – bo do wczoraj nie wiedziałem jak pomóc swojemu dziecku. W nadziei – bo teraz kiedy już wiem jak na imię ma "zło" (spokojnie nie żadne tam pierdy typu 666 i nie wspiąłem się na żaden masoński level 33 ) wymyślę sposób jak unicestwić syndorm sekty MATRIX i spowodować by "prorok" PASSIO prędzej czy później odszedł w zapomnienie. Przestrzegam rodziców patrzcie co oglądają wasze dzieci. Rozmawiajcie z nimi nie pozwólcie, by "plądrowali" zasoby sieci – by godzinami trwali w obłędzie w takim właśnie MATRIXIE (sic!) bo stanie się to, co stało się udziałem mojego dziecka…

 6. Zawsze mnie zastanawia jak to jest możliwe, że organizacje o takim charakterze (tajnym, rządowym,mafijnym) pozwalają sobie na tzw "byłych członków", którzy dodatkowo publicznie obnażają ich sekrety, zamiary i sposób działania… Trochę to podejrzane.

 7. No no, szacunek dla Pani ze się zdecydowała przetłumaczyć. W końcu prawda została powiedziana m.in. o kobietach na tym filmie 😛 I o mężczyznach i naszych stosunkach też 😛 A poza tym, wspaniała przemowa, merytoryczna, aż brak słów, ja już tego gościa napotkałem w necie z 10 miesiecy temu 🙂 Pozdrawiam 🙂

 8. Gość jest na swój sposób również wtyką. Trzeba uważać na to co mówi. Jeśli ja przez 10 lat swojego krótkiego życia palę papierosy i pewnego dnia je rzucę, to zawsze zostanę palaczem. Jeśli on przez 10 lat był satanistą to zawsze nim będzie. Nawet o tym nie wiedząc. Widzę kilka miejsc, w których jest przez niego stosowane urabianie ludzi z widowni i widzów. W pewien sposób da się to wytłumaczyć tym, że on stara się narzucić dobre podejście widzom używając znanych sobie technik manipulacji w dobrym celu…

  … lecz z drugiej strony ma to bardziej negatywny wydźwięk. Jak np. w momencie, w którym mówi, że szanuje samców alfa-duchowych (koło 52:52 min) – ludzie mu chwilę potem biją brawo brawo, czyli są urobieni uczuciem samospełnienia, po czym chwilę później wkłada im kilka swoich przekonań prosto do głów i oni to łykają bez zastanowienia. Swoją drogą jest mistrzem psycho-manipulacji, to widać. Przekazuje sporo prawdy w swoich filmach, ale równie tyle samo obłudy new-age'owskiej.

  Mogę więc polemizować z tym, że był satanistą. On nim nadal jest i nadal robi robotę dla ludzi, którzy mu ją zlecili. Jeżeli takie rzeczy, o których on mówi byłyby aż tak oczywiste jak się zdają, nie mógłby na bank mówić w swoich wykładach o tym. Na bank. To nie jest ukryta wiedza to, co on przedstawia. To po prostu połączenie kropek w odpowiedni sposób, na które statystyczny człowiek nie poświęca czasu.

  On na samym wstępie mówi coś a'la "jeśli chcesz to pokopiesz głębiej" – chodzi o przekaz. On mówi o tym bardzo długo na początku, co jest podejrzane z pkt. widzenia psycho-analitycznego jak się patrzy na jego osobę – on daje tym samym ostrzeżenie, że trzeba uważać. Ludzie zabawnie łykają to wszystko. No. To Tyle 😀

  Mam cichą nadzieję, że ktoś to przeczyta, te moje wypociny 🙂

 9. wykonawcami rozkazu sa5 i kobiety zwłaszcza w strukturach administracji sądu rodzinnego, psychiatrii sądowniczej, oraz instytucji pomocowych np.opieki społecznej, edukacji, medycyny gdzie nagminnie zabiera się dzieci rodzinom niepatologicznyn!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here