Common Law – Maritian Law – Corporate.

source

11 COMMENTS

  1. Musicie drodzy komentatorzy sytuację z przeludnieniem rozpatrzeć z punktu widzenia posiadaczy całego niemal kapitału na świecie. Po pierwsze kilkanaście rodzin banksterskich nie tylko w USA uważa, że liczba 6 mld ludzi jest zbyt liczną grupą do kontrolowania i nadzoru. Stąd Klub Rzymski w 1970 roku określił ile ludności dany kraj w Europie powinien posiadać i tak, np Polska docelowo powinna posiadać 15 mln obywateli. Europa, aby nią rządzić musi być podzielona na małe kraje o stosunkowo niewielkiej liczbie ludności, gdzie władzę sprawują namiestnicy, którzy wykonują polecenia swoich panów zza oceanu. W istocie tak już jest i stworzenie podwalin pod nową zjednoczoną Europę zaplanowane było jeszcze na długo przed II WŚ. Wojna potrzebna była m in po to, aby oczywiście zarobić miliardy, ale także po to aby na nowo podzielić granice Europy, aby światowi psychopaci łatwo mogli podstawić swoich ludzi do rządzenia i kontrolować ludność tych krajów. Eksterminacji ludności dokonywano nie tylko poprzez wojny i rewolucje, ale wprowadzenie fałszywej, zatrutej żywności zmodyfikowanej genetycznie, promocji i zmuszania do ludobójczych skutków zatrutych szczepionek, zatruwania niektórych produktów higieny intymnej dla kobiet(np tamponów i podpasek, które wybielane są chlorem) stosowanie szkodliwych dla zdrowia konserwantów żywności, których rolą jest w konsekwencji choroba i śmierć. Nawet pasta do zębów dla dzieci zawiera fluor, który jest trucizną, ale otępia umysł i powoduje że niewolnik nie ma siły ani ochoty protestować, z tego również powodu w wielu krajach na świecie woda pitna jest fluoryzowana(pod pozorem oczyszczenia) i masowo otępia się miliony ludzi na świecie. Ci psychopatyczni uzurpatorzy władzy się nas zwyczajnie boją, oni ubzdurali sobie wybraństwo do władzy nad planetą i jej zasobami i mieszkańcami, ale obawiają się masy 6,5 mld ludzi, bo jak widać nad niektórymi krajami jak Rosja i Chiny, Iran, Brazylia, Indie nie udało im się do końca zapanować. Kolejnym elementem układanki są bogactwa naturalne ziemi nie tylko złoto, ale inne metale ziem rzadkich, ropa naftowa, które występują na całej niemal ziemi pod jej powierzchnią. Problem w tym, że ziemie należą do poszczególnych krajów, a dodatkowo tam mieszkają ludzie, którzy burzą się jeżeli ktoś zabiera ich ziemię i próbuje z niej rugować. Wtedy urządza się tam za pieniądze z Departamentu Stanu USA, CIA, NATO konflikt o dowolnym podłożu: religijnym, rasowym, politycznym, ekonomicznym i wojna lub lokalne wojenki powodują migrację ludności z niebezpiecznych terenów w miejsca pozbawione konfliktów. Bogactwa naturalne przejmują prywatne korporacje międzynarodowe i kradną ile się da i jak się da. Mapy konfliktów i wojen często pokrywają się się z mapami geologicznymi dotyczących bogactw naturalnych danego obszaru.
     Przymusowa, narzucana krajom Unii przez USA masowa emigracja ludności z Bliskiego Wschodu to także ich robota, bo od wielu lat Soros namawiał, żeby ci ludzie sprzedali swe majątki, często na pustyni i wyjechali do bogatej Europy, gdzie pieniądze dostaną za darmo. Taka propaganda była sączona przez media tych krajów przejętych przez USA. Ci ludzie od życia w kraju zniszczonym przez wojnę wybierają bogatą Europę, bo póki żył Kaddafi to trzymał tę ludność na kontynencie.
     Stąd próby przejęcia Rosji od ponad stu lat, a skuteczną próbą była tzw Rewolucja Bolszewicka z 1917 roku, która sfinansowana była całkowicie przez rodziny Schiff, Warburg z Nowego Yorku.

  2. Inspirująca wiedza warta rozdawania. Warto byśmy budowali również swą świadomość i wiedzę .. Autorom podziękowania ślę serdeczne. Komentarz zbędny.. sprawdzaj, doświadczaj. Polecam.podaj dalej ..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here