Nawet na Zachodzie są ludzie, którzy nie wierzą w oficjalną wersję katastrofy w Smoleńsku.

source

26 COMMENTS

 1. Od razu mówię, że sprawa ze Smoleńskiem zaczęła mi mocno śmierdzieć już kilka lat temu… Niby przypadek, jak przypadek, ale, rany! Jak ci Rosjanie na prawdę nie mają nic do ukrycia, to niech oddadzą nam te cholerne szczątki tego samolotu- co im szkodzi? 😕

 2. Skąd te jakieś gargasy,lichockie wynajdują takich idiotów,którzy za parę euro,czy dolarów robią z siebie idiotów i wymyślają takie bzdury a może oni po prostu powtarzają co wymyśli ten nawiedzony antoś smoleński.

 3. David Icke również twierdzi, że Księżyc jest wielkim statkiem zbudowanym przez kosmicznych jaszczurów, z którego owe jaszczury opanowują Ziemię i żyją między ludźmi przyjmując ich holograficzną formę. Miłego dnia.

 4. Powiem otwarcie nie nazywaj tych ludzi debilami bo mnie obrażasz jako Polaka oni też takimi byli prawdziwymi Patriotami, wszyscy widzą co dzieje się w europie, ciekawe ilu po-kod-psl-i tej najnowszej psiarni nowoczesnej planuje zostać i w razie czego walczyć za ten kraj, bo jak myślę już napewno wiedzą gdzie spierdolą jak zacznie robić się źle,mój najstarszy syn ma 18 lat i wiem,że w miarę możliwości sami musimy się bronić bo jakim trzeba dopiero być debilem żeby wierzyć że obroni nas USA lub Niemcy

 5. Aeroplane landed in tact and all people were taken away, tortured, killed. Empty aeroplane then flew and crashed in Russia. It was done by Putin, Komorowski and MOSSAD. Now you know. Putin recently withdrew from Syria after talks with Israel. Somebody is playing games in here.

 6. Kazdy madry , uczciwy Polak , czlowiek wie , ze byl to zamach….. jedynie resortowe wywloki mowia i mysla inaczej i lemingi co ogladaja TV i sluchaja tej propagandy i bzdur post-komunistycznych "specjalistow/autorytetow " , bo sami nie potrafia myslec …..

 7. Co tam się nie wydarzyło w Smoleńsku, prawda jest taka, że to była banda idiotów.
  To pokazało jacy ludzie u nas zasiadają na piedestałach.
  U nas na praktykach kiedyś gość mówił, żebyśmy nie stawiali razem w kupie, bo jak spadnie bomba to wszystkich mechaników zabije. Oczywiście to dla żartu, żebyśmy praktykowali a nie stali w kupie i gadali o dupie maryni.
  Taki doradca przydałby się tej bandzie ingorantów co razem do samolotu wsiedli, niezależnie kto tam listy układał. Chyba był naczelny przywódca, który na widok tych wszystkich nadętych osłów powinien kazać im wyjść z pokładu przed startem.

  Takie same nadęte, ograniczone durnie zaczęły nam WWII i potem pospierdalały Londynu.

 8. Ty jesteś Anglik panie Icke? Skoro to był " zamach ", to może powiesz kto nam Polakom " wykończył " generała Sikorskiego! Był tam wasz Kim Philby, wasz człowiek na usługach wywiadu ZSRR ! W Smoleńsku nie było zamachu. Wszystko robiono na hurra !!! A że Lech z Jarosławem wspólnie prowadzili taką a nie inną politykę to prawie upadł eksport do Rosji!

  P.S. Dlaczego nie uczyli się od USA? Wiceprezydent i prezydent nigdy nie podróżują razem. Wypadek pod Mirosławcem też ich nic nie nauczył! Bo my jako naród i przed i po szkodzie jesteśmy głupi bo nie wyciągamy wniosków!

 9. A moze pan jaszczurka widzial film po sprzatnieciu cial? Jezeli nawet widzial film tuz po "katastrofie"/"zamachu" to jak interpretowac brak cial i bagazy?- Prawdziwy tupolew zostal porwany? Moze oni zyja! Mam nadzieje ze tego nie slucha nikt z rodziny ludzi ktorzy tam zgineli!

 10. Ten człowiek prawie zawsze ma trochę racji a w tym konkretnym przypadku może mieć wiele racji. Ma intuicję i raczej prowadzi go ona właściwie, więc warto go zawsze posłuchać choć sam wiele ukrywa między wierszami i wiele trzeba się domyśleć..Być może właśnie dlatego jeszcze nie spadł żaden samolot w którym on by leciał 🙂

 11. Wystarczy włączyć ROZUM a nie TV – a  sam pojmiesz , że to był zamach. Gdyby  "wszyscy" oporni  utrudniający dojście do prawdy mieli czyste ręce to wrak i skrzynki byłyby dawno w Polsce  a  wnioskowane  przez mec.Hamburę  powołanie międzynarodowej komisji do zbadania  tego zdarzenia nie byłoby odrzucone.

 12. wszystkie zbrodnie wychodzą dopiero po wielu latach i tak też będzie w tym przypadku. przecież za sto czy tam dwieście lat nawet jeśli oficjalnie wyjdzie że był to zamach to nikt już nie będzie wtedy ponosił za to odpowiedzialności, jak zawsze skończy się na zwykłym przepraszam, może jakimś pomniku, czy innych uroczystościach i tyle, tak jest od zawsze. dzisiaj prawda byłaby zbyt szokująca i mogłaby jedynie doprowadzić do konfliktu, dlatego trzeba mieszać ludziom w głowach, dezinformować, zatajać dowody, przetrzymywać skrzynki i umyć dokładnie samolot. tak było zawsze i będzie i teraz. mimo iż wszyscy wiemy jak było, no powiedzmy sobie szczerze że trzeba być trochę naiwnym żeby sądzić że nie był to zamach, to tak na prawdę wszyscy udajemy bo gdzieś boimy się możliwego konfliktu z Rosją, albo go po prostu nie chcemy.

 13. Oglądnąłem ostatnio "Alternatywy 4" i Słowo "Kolektyw, Kolektywny, Kolektywna etc." Strasznie kojarzy mi się z komuną… Z Resztą Bodajże "Kolektywizacja" = "Upaństwowienie"

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here